To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Ostrów Wlkp/Poznań] Krzyś - samiec dumbo albinos szuka domu

Paulina87 - Pon Paź 29, 2012 19:31
Temat postu: [Ostrów Wlkp/Poznań] Krzyś - samiec dumbo albinos szuka domu
1. Ilość szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: Samiec

3. Wiek szczurów: ok. 4 miesięcy

4. Miasto: Ostrów Wlkp.

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Poznań, Łódź

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: Nieznane

7. Charakter, usposobienie szczurów: Bardzo spokojny, trochę strachliwy

8. Stosunek szczurów do człowieka: Łagodny

9. Stosunek do innych szczurów: Dominujący

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia:

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek:

13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami:

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone:

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela:

16. Zdjęcia szczurów:

17. Kontakt: 693-545-982 jura_sh@interia.pl

18. Kilka słów o szczurze:

Historia Krzycha:
Do naszego sklepu przyszła pani, że ma do oddania 3 małe szczurki, powiedziałam, jej, że oczywiście jeśli są małe weźmiemy. Na drugi dzień miałam wolne i gdy kolejnego dnia przyszłam do pracy... patrzę a tam 3 wielkie szczury. 2 samiczki i samiec. Samiec był włożony do dwóch innych samców... tamte pogryzione, nieruchomo siedziały w jednym kącie a ten przechadzał się po boksie. Przygotowałam mu osobny boks i gdy chciałam go przełożyć ten mnie ugryzł. Gdy następnego dnia przyszedł chłopak po "dużego szczura" na karmówkę dałam mu nawet za darmo tego agresora, bo przyznaję spisałam go już na straty a jakiegoś sprzedać musiałam a reszta naszych jest łagodna.

Wczoraj przychodzi ten sam chłopak z naszym szczurem na ramieniu :shock: i mówi "Przyniosłem wam Krzycha!".
Okazało się, że wąż szczura zjeść nie chciał a ten okazał się być super łagodny... śmiejemy się, że chyba wąż odbył z Krzychem rozmowę moralizującą i ten postanowił odmienić swoje życie.
I tak agresor został Krzysiem kochanym przez wszystkich. Nagle okazało się, że lubi być głaskany pod brodą, lubi siedzieć na ramieniu i smyrać noskiem po policzkach. Jak otwiera się boks od razu wskakuje na ręce.
Na zdjęciach wyszedł na malusiego, ale to może dlatego, że koleżanka ma dosyć duże dłonie.





pszczoła - Pon Paź 29, 2012 20:14

Paulina87 napisał/a:
o naszego sklepu przyszła pani, że ma do oddania 3 małe szczurki, powiedziałam, jej, że oczywiście jeśli są małe weźmiemy

A proponowałaś może tej pani, żeby spróbowała z adopcją, ogłosiła się na jakimś forum?

Paulina87 napisał/a:
Gdy następnego dnia przyszedł chłopak po "dużego szczura" na karmówkę dałam mu nawet za darmo tego agresora, bo przyznaję spisałam go już na straty a jakiegoś sprzedać musiałam a reszta naszych jest łagodna.

A proponowałaś chłopakowi, żeby może przerzucił się na martwą karmówkę?



Chłopak jest śliczny, mam nadzieję że szybko znajdzie dom.

Paulina87 - Pon Paź 29, 2012 20:42

Nie każdy jest skomputeryzowany... ja bym nie przyjęła poszłaby do innego sklepu a tam wzięliby z pocałowaniem w rękę.

Nie każdy wąż zje martwą a tymbardziej mrożoną karmówkę. Znam węże, które np jedzą tylko określony gatunek gryzonia (nasz ostatni pyton jadł tylko myszoskoczki).

To nie jest miejsce na moralizowanie mnie o jedzeniu gryzoni przez węże. Wąż też musi coś jeść! I że tak powiem po ponad 2 latach pracy jestem w stanie to zrozumieć i sprzedać gryzonia w celach jadalnych (aczkolwiek zawsze wybieram takie "wadliwsze").

PACZEK - Pon Paź 29, 2012 21:30

Jedno jest pewne szczurek bardzo potrzebuje domu.
Paulina87, czy możemy rozumieć że do czasu znalezienia domku Krzycha już nie wydasz do węża? Czy trzeba go zabrać z tego sklepu najszybciej jak to możliwe?

Klaudiaaa. - Pon Paź 29, 2012 21:41

Poszło PW :wink:
Paulina87 - Pon Paź 29, 2012 22:40

Chyba po to założyłam temat żeby do węża nie trafił.
Fajnie jakby znalazł szybko dom, bo pod moją nieobecność może zostać wydany pierwszej lepszej osobie, która powie, że zapewni mu dobre warunki. Niestety "dobre warunki" dla każdego oznaczają co innego.

Klaudiaaa. - Wto Paź 30, 2012 06:41

Daj go mi . :P Obiecuję będzie miał dobrze :) .
Asica21 - Śro Paź 31, 2012 16:38

Jest piękny, z pyszczka przypomina mi moją Bezunię. :kciuki: za domek.
Klaudiaaa. - Śro Paź 31, 2012 17:22

Ja jestem chętna na tego szczurka :P .Tylko transport dopiero 14/15 i nie wiem czy P. Paulina go da rade tyle przetrzymać cały czas piszemy na ten temat mam nadziej ,że do mnie trafi :) .
Asica21 - Śro Paź 31, 2012 17:49

Oby :wink:
Kluska - Sob Gru 01, 2012 18:42

Aktualne?
Paulina87 - Pon Gru 03, 2012 11:42

Aktualne aktualne.
Krzychu nie może mieszkać z innymi samcami. Była chętna dziewczyna na jego adopcję, ale pocharatał jej szczura i się skończyło. Jedynie trzeba by go było wykastrować i może z samiczkami by się dogadał. (Wcześniej mieszkał z 2 samiczkami).

kasia1 - Wto Gru 25, 2012 17:29

Paulina87, Paulina87, jestem chetna na adopcje.Prosze napisac gdzie mozna sie spotkac,
Kluska - Wto Sty 15, 2013 12:28

Aktualne?
kasia1 - Wto Sty 15, 2013 12:31

Dostalam odpowiedz ze ma juz dom Krzychu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group