To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Gdańsk] Dwóch przyszłych kastratów husky :)

smeg - Sob Paź 27, 2012 19:46
Temat postu: [Gdańsk] Dwóch przyszłych kastratów husky :)
1. Ilość szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: męska (niedługo będą wykastrowani)

3. Wiek szczurów: ponad rok, urodziły się we wrześniu 2011

4. Miasto: Gdańsk/Gdynia

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: po uzgodnieniu możliwy transport na terenie całej Polski

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: są zdrowe, mają tylko wszoły, w trakcie leczenia

7. Charakter, usposobienie szczurów: nie były niestety w dzieciństwie ani później dobrze socjalizowane, więc nie wiedzą, że dotykanie jest fajne. Piszczą przy podnoszeniu, ale nie są agresywne, dają się głaskać.

8. Stosunek szczurów do człowieka: trochę płochliwe, ale łagodne

9. Stosunek do innych szczurów: jeden z huskych jest dominujący, tłuką się między sobą, ale po kastracji na pewno oba będą spokojne ;)

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: Szczury pochodzą z mojej zeszłorocznej interwencji z Kościerzyny - odebrałam wtedy 18 szczurów od nieodpowiedzialnych ludzi, którzy trzymali samice z samcami i pozwalali im się do woli rozmnażać. Ich matką jest Choya (niestety od niedawna już nie żyje), którą adoptowała manianera. Dzieciaki rozdzieliłam do kilku DT i wszystkie znalazły domy stałe. Te dwa i ich trzeci brat (prawdopodobnie też będzie do adopcji) były na DT u Aleks1 z Alloszczura, niestety nie udało się jej do tej pory znaleźć im domów stałych, bo nie miała aparatu i nie umieszczała żadnych ogłoszeń na forach. Wzięłam je więc z powrotem do siebie. Teraz są na DT u mojej koleżanki - Flaumel ze szczury.org.

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: Mogą być rozdzielone.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: odpowiednia karma, klatka, szczurze towarzystwo, umowa adopcyjna i wizyta przedadopcyjna.

16. Zdjęcia szczurów:






17. Kontakt: na PW do mnie lub Flaumel

18. Kilka słów o szczurze:

Flaumel napisał/a:
Wczoraj wieczorem trafiły do mnie dwa DTciaki: u nas nazwane Arnold i Klaudiusz :) Chłopaki są płochliwi, ale miziać się dają, palec z jogurtem usiłowali pożreć :) Po 1m listopada najprawdopodobniej będą szli do kastracji. 3go listopada druga dawka antywszołowa.
Nie stroszą się na mnie, nie puszą, dają się dotykać. Przy podnoszeniu piszczą. Psa z ciekawością obwąchali. Hamak znają i lubią :) Chwilowo nic więcej nie mogę o nich powiedzieć.

Helcia - Sob Paź 27, 2012 19:53

haszczaki :serducho:
Anonymous - Sob Paź 27, 2012 22:15

Ależ piękne!
Dlaczego w moich okolicach nie ma takich uroczych szczurków do adopcji? :/

smeg - Sob Paź 27, 2012 22:50

Kinia, możesz adoptować te, transport to nie problem ;)
Anonymous - Sob Paź 27, 2012 22:54

Nie problem?? :)
Ja na południu one na północy Pl ;(

Lavi - Sob Paź 27, 2012 23:04

Kinia, transport nie stanowi problemu:) A chłopaki są wspaniali, troszkę wystraszeni, ale bardzo ciekawscy. Miałam okazję widzieć i delikatnie smyrać po główce:D
Anonymous - Sob Paź 27, 2012 23:06

Jesli uda się znaleźć transport to chętnie wezmę chłopców ;)
Mraach - Nie Paź 28, 2012 11:54

Ja również mogłabym wziąć - jednego lub dwóch ;)
Mam w klatce jeszcze miejsce na dwa szczurzaki

smeg - Śro Paź 31, 2012 08:17

Chłopaki dziś o 13 będą kastrowani, prosimy o kciuki :) :kciuki:
PACZEK - Śro Paź 31, 2012 08:21

:kciuki: :kciuki: :kciuki: Dla chłopców za bezpieczny zabieg!
Klaudiaaa. - Śro Paź 31, 2012 08:42

Trzymam kciuki . :kciuki:
Helcia - Śro Paź 31, 2012 08:43

smeg, trzymam :kciuki:
Myslicielka - Śro Paź 31, 2012 19:11

:kciuki:
Mraach - Czw Lis 01, 2012 12:34

i jak? :kciuki: :kciuki:
Lowenstein - Czw Lis 01, 2012 21:01

:kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group