To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Jastrzębie-Zdrój i okolice] 4. dorosłe samce

Milka - Pią Paź 26, 2012 23:09
Temat postu: [Jastrzębie-Zdrój i okolice] 4. dorosłe samce
1. Ilość szczurów do oddania: 4 sztuki

2. Płeć szczurów: same samce

3. Wiek szczurów: około roku

4. Miasto: Jastrzębie-Zdrój

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: do 30km

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: tylko jeden chorował na zapalenie płuc. W tej chwili wszystkie zdrowe.

7. Charakter, usposobienie szczurów: 1-spokojny alfa, 2-leniwy ale zaczepny, 3-bojaźliwy, 4-przylepa.

8. Stosunek szczurów do człowieka: nie boją się człowieka, są oswojone, nie gryzą

9. Stosunek do innych szczurów: do obcych są nastawione przyjaźnie. łączenia przebiegały sprawnie.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: obecny brak dla nich czasu, ze względu na częste odwiedziny po lekarzach z rodzicami (jestem bezrobotna i jako jedyna mogę ich wozić, rodzice bardzo chorzy :(

11. (Jeśli szczury są młode) Sposób, w jaki doszło do rozmnożenia: ---

12. (Jeśli szczury są różnej płci powyżej 4,5 tyg. życia) Czy samce są oddzielone od samiczek: -----
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurami: --- ewentualnie reszta karmy

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: wolałabym oddać razem, ale jestem świadoma, że przygarnięcie 4 dorosłych szczurów to zbyt dużo, więc jestem skłonna oddawać je pojedynczo.

15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: wymagania duże - wizyta przedadopcyjna, odpowiedź na standardowy zestaw pytań, chęć dowiadywania się o stan zdrowia szczurków. Zastrzegam sobie wybór najlepszego domu, co nie oznacza, że będzie pierwszy lepszy.


17. Kontakt: przez forum lub meil: milka_1985_85@o2.pl
18. Kilka słów o szczurze + zdjęcia :

1. Shiro - nasz pierwszy szczurek. Jest alfą w stadzie. Spokojny, ale jak trzeba to ustawi resztę chłopaków.


2. Kędziorek - największa przylepa w stadzie. na wybiegach najchętniej spędza czas na kolanach.


3. Sai - największy z nich, utył nie wiadomo na czym, bo wszystkie szczurki dostają to samo. Przez to jest leniwy i na wybiegach z reguły szuka wygodnego miejsca do przeleżenia ;)


4. Chojrak - bojaźliwy szczurek, bardzo uległy i najbardziej ze wszystkich nie ufny w stosunku do człowieka, ale nie gryzie.


zdjęcia razem:



Bardzo proszę o poważne oferty. Bardzo mi zależy na czasie, aby te samce nie męczyły się u mnie, skoro nie mam już dla nich czasu. Nie mają już tak częstych wybiegów jak miały przed chorobą mojego ojca. Nie chcę aby się męczyły...

Anonymous - Sob Paź 27, 2012 09:23

Shiro jest śliczny ;)
helhaim - Sob Paź 27, 2012 09:56

mam nadzieję, że szybko znajdą dom. :kciuki: :kciuki: Super szczuraki!!
Milka - Sob Paź 27, 2012 13:49

dziękuję :) ciężko mi się z nimi rozstać... ale nie chcę z drugiej strony aby siedziały całymi dniami w klatce, p0omimo że jest wielka... szkoda mi ich.
1kamilla1 - Sob Paź 27, 2012 20:14

witam, co prawda adoptować chłopaków nie mogę, ale jakby co mieszkam w Skrzyszowie a studiuję w Opolu, więc mogę zaoferować transport w te tereny :)
Milka - Nie Paź 28, 2012 01:53

Bardzo dziękuję za ofertę transportu. Jeżeli takowa będzie potrzebna, na pewno nie omieszkam z niej skorzystać :)
Milka - Pią Lis 02, 2012 19:28

Szczuraski jutro jadą na DT do Opola :)
Tygrys - Pią Lis 02, 2012 20:16

Ludzie brać, znam,mizialam :)
Anonymous - Sob Lis 03, 2012 08:04

Szczurki dzisiaj jadą do mnie :D
2 biorę na DS, 2 na DT. Także dzisiaj/jutro założę im nowy wątek ;)

Kluska - Sob Lis 24, 2012 15:08

Skoro szczurki będą miały nowy wątek - ten temat zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group