To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Dziewczynkę/kastrata w wieku ok 1,5 roku WARSZAWA i okolice

Rozalka - Nie Paź 14, 2012 21:47
Temat postu: Dziewczynkę/kastrata w wieku ok 1,5 roku WARSZAWA i okolice
Witam!
Przygarnę samiczkę ew. samca po kastracji w wieku 1,5 roku z okolic Warszawy (Legionowa)
Do tej pory miałam dwie dziewczynki ale kilka dni temu kochana Dumbee po naszej ciężkiej walce z agresywnym i szybko rozwijającym się nowotworem musiała zostać niestety uśpiona i Pinki jest teraz bardzo samotna. Pilnie potrzebuje towarzystwa do wspólnej zabawy i wylegiwania się w hamaczku
Nie interesuje mnie kolor ani rasa ważny jest zbliżony wiek.
Zależy mi także na tym żeby dogadywał się ze swoją przyszłą towarzyszką.

handzia600 - Czw Lis 01, 2012 16:42

mam samicę w wieku około roku :)
Kasiasta - Czw Lis 01, 2012 19:31
Temat postu: Re: Dziewczynkę/kastrata w wieku ok 1,5 roku WARSZAWA i okol
Rozalka napisał/a:
Witam!
Przygarnę samiczkę ew. samca po kastracji w wieku 1,5 roku z okolic Warszawy (Legionowa)
Do tej pory miałam dwie dziewczynki ale kilka dni temu kochana Dumbee po naszej ciężkiej walce z agresywnym i szybko rozwijającym się nowotworem musiała zostać niestety uśpiona i Pinki jest teraz bardzo samotna. Pilnie potrzebuje towarzystwa do wspólnej zabawy i wylegiwania się w hamaczku
Nie interesuje mnie kolor ani rasa ważny jest zbliżony wiek.
Zależy mi także na tym żeby dogadywał się ze swoją przyszłą towarzyszką.


Hej mam samiczke do oddania, mala ma okolo roku, samiczka jest dumbo i jest bardzo kontaktowa i kochana, niestety znalazla sie w takiej samej sytuacji jak twoja pinki ;( jej towarzyszka jest ciezko chora i musimy ja uspic ;( jestem z warszawy wiec jesli jestes zainteresowana to czekam na kontakt.

Karena - Nie Gru 02, 2012 22:40

Rozalka, Ogłoszenie aktualne?
Kluska - Sob Gru 15, 2012 13:24

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group