To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Przyjmę samczyka gdańsk

Irsa - Czw Wrz 27, 2012 20:33
Temat postu: Przyjmę samczyka gdańsk
Pilnie potrzebuję towarzysza dla mojeg 7 mio miesięcznego szczurka,samca,który od dziś został sam. Dziś odszedł jego kumpel,no i młody został sam... Niestety mogę przygarnąć tylko jednego szczurka z powodu za małej klatki na większą ilość ogonków. Mieszkam w Gdańsku. Proszę pomóżcie.
jancia - Czw Wrz 27, 2012 21:28

Polecam :
http://forum.szczury.biz/...1ddbda4b#792734

idealny do adopcji :)

Lux - Czw Wrz 27, 2012 21:59

jancia.sz, średnio widzę jego idealność do adopcji, Pepin jest ledwo po kastracji, miał problemy z agresją i nie jest najmłodszy. Nie wiem, czy dobieranie problematycznego szczura z agresją do stawiających się mu jest dobrym pomysłem...
Irsa - Czw Wrz 27, 2012 23:10

Dzięki za odzew,Helcia podsunęła mi namiary na albinoski,ale nie jestem jeszcze pewna co do nich,czy takiego wziąć. Drucik fajny,jednak Lux ma rację,był agresywny i mogłyby się nie polubić. Jeśli ktoś ma jeszcze jakąś inną propozycję... Jestem otwarta na wszelkie ogonki :) .Choć wiadomo,że każdy szczurek jest inny i Węgielka mi żaden już nie zastąpi... ;(
daciuniaa - Pią Paź 05, 2012 10:25

Ja mam do wydania czterech przystojniaków :)
Layla - Pon Lis 05, 2012 11:16

Irsa, aktualne?
Irsa - Śro Lis 07, 2012 16:47

Nieaktualne,na szczęście :) biorę od Arnolda samiczkę Kredkę pod koniec listopada,jest śliczna :) ,mam w domu teraz Pepina i od miesiąca także samiczkę Malkę z zoologa (wiem,że nikt tu tego nie pochwala... ),i teraz będzie to nasz trzeci i ostatni ogonek,na więcej sobie nie mogę pozwolić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group