To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Kielce] Zosia & Greta

Kcal - Pon Wrz 10, 2012 17:48
Temat postu: [Kielce] Zosia & Greta
Niestety jestem zmuszona oddać moje dwie ukochane szczurzyce. Zosia jest ze mą od lutego 2012 natomiast Greta przyszła na świat 11.03.2012.

Ostatnio dowiedziałam się że spodziewam się dziecka, niestety ciąża wywołała u mnie alergie na szczury (ataki silnego kaszlu, duszności).

Oddam szczurki tylko w odpowiedzialne ręce, do dobrego domku. Poniżej znajduje się link do tematu dziewczynek. Szczurki są zdrowe, do tej pory nie chorowały.

1. Ilość szczurów do oddania: 2

2. Płeć szczurów: samiczki

3. Wiek szczurów: ok. 9 mc, 6 mc

4. Miasto: Kielce

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: brak

7. Charakter, usposobienie szczurów:Zosia: cicha, spokojna, wręcz flegmatyczna i troszkę niezdarna :) . Greta: wszędzie jej pełno

8. Stosunek szczurów do człowieka: oswojone, cieszą się jak widzą ludzi, przytulają się, nie lubią być same

9. Stosunek do innych szczurów: dogadują się ze sobą

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania: alergia

14. Czy szczury są do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: razem

kocurek10 - Pon Wrz 10, 2012 22:17

jeśli jest potrzebny dt zanim pojadą do nowego domu mogę pomóc.... wiem co to znaczy mieć komplikacje odszczurowe w ciąży....
maxiakra - Pon Wrz 10, 2012 23:16

Gdyby tylko znalazł się jakiś transport do Poznania, to byłbym gotów je przygarnąć. Jednak jest to całkiem spora odległość..
Kcal - Wto Wrz 11, 2012 20:18

Ewentualny transport mam do Łodzi, nie chciałabym ich oddawać do dt, to byłby dla nich za duży stres ;( (
mariazofia - Pią Paź 05, 2012 19:27

Oj, a gdyby znalazł się transport do Torunia lub Warszawy... Cholera z tymi odległościami!
Piękne są. W dodatku jedną chciałam i tak nazwać Zosia, a Greta urodziła się w ten sam dzień co ja. No nie :(

Scaliłam. Staraj się edytować posty. Kluska

bara969 - Śro Paź 10, 2012 10:58

chetnie przygarnie te słodziaki proszę o kontakt jezeli aktualne jestem z okolic kielc prosze o kontakt na maila b.wroblewska@poczta.fm podam tel
Anonymous - Czw Paź 11, 2012 15:02

Jeśli znalazłby się transport w okolice Opola chętnie bym przygarnęła.
Kcal - Pon Paź 15, 2012 20:12

Przepraszam że tak długo się nie odzywałam, ale ostatnio mam problemy zdrowotne i często odwiedzam szpital. mariazofia masz jakieś doświadczenie w hodowli ogonków?
helhaim - Pon Paź 22, 2012 09:03

jak tam, znalazły szczurki dom?
Kluska - Sob Lis 10, 2012 12:06

Aktualne?
Kluska - Nie Lis 18, 2012 23:01

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group