To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Grupowe zamówienia z e-sklepów - [Częstochowa/ew wysyłka] Zamówienie karmy Labofeed B

Myslicielka - Wto Sie 28, 2012 23:50
Temat postu: [Częstochowa/ew wysyłka] Zamówienie karmy Labofeed B
O karmie
Zamówienie przewidywane na Wrzesień (najprawdopodobniej od 10 września do rozdania).

Do rozdania: 10-w gorszym wypadku 15kg
Za kg: 4,60zł
Odbiór: Częstochowa (pon-piątek od godziny 16, weekend kiedy zechcecie - miesięczny, zależy mi, to mogę polatać :mrgreen: )
Wysyłka: Kupujący wybiera sposób wysyłki oraz płaci za nią ;)
Kontakt: Zapis tutaj, lub pisać na priv

Jeżeli komuś bardzoo zależy nie mam nic przeciwko na rozdawanie kg po kilogramie (na wypróbowanie) chociaż z mniejszymi ilościami pasuje :lol:
W razie nie wydania minimalnych 10 kg, niestety do zamówienia nie dojdzie..

Ktoś chętny :) ?

dotsa - Wto Wrz 04, 2012 09:22

Ja byłabym chętna, może nawet na całe 10 kg. I możliwe, że mogłabym odebrać osobiście, ale to nie jest stuprocentowa opcja... Dlatego musiałabym wiedzieć ile ewentualnie wyniesie koszt wysyłki? Orientujesz się może? ;)
Myslicielka - Wto Wrz 04, 2012 23:24

nahjlepszy pewnie byłby kurier, gdzie cena powinna się wahać między 17-20 zł
dotsa - Pią Wrz 07, 2012 09:23

Przemyślałam sprawę i stwierdziłam, że jednak wolałabym mniejszą ilość karmy na początek, maksymalnie 5 kg. Nie wiem czy moje dziewczyny będą chciały ją jeść, bo VL PRO im niezbyt podeszło... Widziałam, że napisałaś w temacie trójmiejskiego zamówienia? To ja chyba też się tam dopiszę i wezmę te 5 kg na próbę. ;)
Myslicielka - Sob Wrz 08, 2012 02:05

Niestety akcja nie powiodla sie a jedzonko zamowie gdzie indziej..

bardzo prosze o zamkniecie, dziekuje ;)

Hanka_i_Medyk - Czw Paź 11, 2012 10:27

UWAGA! Dostałam wiadomość od wytwórni, że w związku z inwentaryzacją wytwórnia będzie nieczynna od 17.12.2012 do 03.01.2013. Ostatnie wysyłki będą realizowane 04.12.2012 i 11.12.2012, a pierwsza w nowym roku 08.01.2013.

W związku z powyższym, jeśli macie zapotrzebowanie na paszę, to ostatnie zamówienia muszą wyjść nie później niż na początku grudnia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group