To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [slask] Przygarne szczurka

weczi - Nie Sie 26, 2012 22:16
Temat postu: [slask] Przygarne szczurka
Przygarne szczurzyce - najchetniej dumbo

hodowalem juz szczurki, mam rowniez inne zwierzeta w domu, razem z zona znow chcemy szczurki!
wyciagnelismy 2 klatki z piwnicy - ogromna i duza, kupilismy nowy pojnik i miseczke, teraz czekamy na mieszkanca

gg 1460507 (bywam na niewidocznym ale jestem online)

Lavi - Nie Sie 26, 2012 22:20

weczi, szczury to zwierzęta stadne i potrzebują do szczęścia towarzysza;) Dlatego dobrze by było, żebyś od razu adoptował dwa szczurki tej samej płci:)
Martini - Nie Sie 26, 2012 22:20

weczi, czy te "inne zwierzęta" to szczury? Bo jeśli nie, to nastawcie się na dwóch nowych mieszkańców/ mieszkanki :)
weczi - Nie Sie 26, 2012 23:44

Dzieki za rady, aktualnie mam 7 roznych ale nie szczurki.
Szczurki hoduje kilkanascie lat, dzieki za rady, mozliwe ze beda 2...
Szukam z rodziny o duuuuzych rodzicach spokojnych zdrowych i najwazniejsze dlugo zyjacych
Spodobaly mi sie dumbo
Zona chce z czarnym kapturkiem ja wolalbym jednolitego, ale to sie wybierze przy ogledzinach

Karena - Nie Sie 26, 2012 23:51

weczi, Nikt Ci nie da szczura jeśli ma być samotny.
Decydując się adoptować szczury decydujesz sie na minimum dwa.

I co to znaczy, że 'hodujesz' szczury? Rozmnażasz?

Martini - Nie Sie 26, 2012 23:52

weczi, jeśli masz konkretne wymagania co do rodziców, najrozsądniej będzie śledzić ogłoszenia hodowli o planowanych miotach. Szczurki adopcyjne to w znakomitej większości wpadki, bardzo często w dodatku znamy tylko matkę.
weczi - Pon Sie 27, 2012 00:44

Rozumiem ze w srodowisku uznaje sie tylko stada i juz dziekowalem za te rady...
Jesli ktos sie nie zgodzi na mniej niz 2 lub na 2 trudno... nie chce tutaj rozwijac tematu, napisalem ze ja szukam 1 i zona szuka 1...
Raczej na rozrod nie hodowalem choc fakt zdarzyla mi sje "wpadka"
Nie wiem jak nazwac, posiadanie ogonka inaczej jak - hodowla, choc nie nastawiona na potomstwo...

Kilka postow i zadnej informacji na temat na ktory szukam informacji... szukam szczurka, za porady bardzo dziekuje, sporo na forum i na necie mozna wyczytac a sporo tez wiem, majac kilka pokolen szczurkow za soba...
Chce odnowic milosc, choc planowalem gambiana, niestety w polsce z hodowli, szanse sa zerowe a odlowionego za 1000zl brac to szalenstwo...

Ponawiam prosbe, szukam szczurkow w okolicy DG, podjade chetnie obejrzec i porozmawiac, na zywo chetnie wyslucham tez rad

Martini - Pon Sie 27, 2012 01:11

weczi, to nie chodzi o to, że środowisko coś sobie wymyśliło i uparcie forsuje jakąś ideę, a wszyscy mają się jej podporządkować, żeby przypodobać się środowisku. Po prostu - szczury są zwierzętami stadnymi i ich stadność nie zależy od naszego widzimisię, takimi je stworzyła natura. Szczur samotny to szczur nieszczęśliwy, nawet jeśli nie okazuje tego uczucia płacząc rzewnymi łzami.
Nikt Ci tu porad nie udziela, jak by to powiedzieć... stawiamy Cię przed faktami :mrgreen: chociaż zapewne są one inne od tych, które sobie założyłeś, zanim tutaj przybyłeś . Pewne rzeczy należy zaakceptować, jeśli chce się być odpowiedzialnym opiekunem zwierzęcia, nawet jeśli odbiegają od naszych wcześniejszych planów. Uwierz mi, wielu z nas zrewidowało trochę swoje poglądy na szczurze - i nie tylko szczurze sprawy - po przybyciu tutaj, i wciąż się uczymy.

Kluska - Wto Paź 02, 2012 13:38

Aktualne?
weczi - Wto Paź 02, 2012 14:16

Mam samiczke szukam drugiej dumbo moze
Kluska - Czw Lis 01, 2012 11:10

Aktualne?
weczi - Czw Lis 01, 2012 18:55

Tak, wciaz niestety jest sama...
Karena - Nie Gru 02, 2012 22:39

weczi, i jak poszukiwania? Ogłoszenie aktualne?
Kluska - Sob Gru 15, 2012 13:24

Brak odzewu. Zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group