To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Puławy] Pilnie oddam 2 roczne samce!!!

sekunda00 - Czw Maj 24, 2012 17:43
Temat postu: [Puławy] Pilnie oddam 2 roczne samce!!!
Z ciężkim sercem jestem zmuszona oddać moje 2 ogony, które mają: jeden rok i 2 m-ce, drugi rok i 2 tygodnie.
Szczurki są zdrowe. Młodszy to biały dumbo z malinowymi oczkami, natomiast drugi podobnej maści (z beżowymi prześwitami) również z malinowymi oczami.
Zwierzaki muszę oddać ponieważ mój synek ma alergię i niestety problemy skórne się nasilają - nie mogę ryzykować zdrowia dziecka.

Sprawa pilna!!!

Tylko w sprawdzone, dobre ręce po ówczesnym sprawdzeniu warunków zgodnie z adopcją.
Bardzo proszę o pomoc.
Więcej informacji na priv.




zmieniłam załączniki na miniatury - smeg

smeg - Czw Maj 24, 2012 18:22

Skąd jesteś?
sekunda00 - Czw Maj 24, 2012 19:10

Jestem z Puław, woj. lubelskie.
Dodam jeszcze odnośnie charakteru ogonów - w stosunku do ludzi są bardzo przyjazne i towarzyskie (szczególnie dumbo). Starszy od początku był strachliwy aczkolwiek ani razu nie ugryzł, raczej się boi. Ma takie momenty, że bez problemu wejdzie na rękę z klatki, natomiast zdarza mu się to rzadko. Wyjmowany nie robi większych sprzeciwów. Młodszy (dumbo) też ma fazy, że nie wyjdzie na rękę ale za to bardzo lubi siedzieć na ramieniu. W ostatnim czasie ogony nie są wypuszczane i też rzadko brane są na ręce, główny powód to alergia, natomiast kolejny to brak czasu.
Preferencje żywieniowe: głównie suche (uwielbiają karmę Tima Ratima z Zooplusa :) ), ciasteczka i dropsy waniliowe, ser, ziemniaki gotowane, kluski, ryż, kukurydzę świeżą i z puszki... w sumie większość zjadają. Pod tym kątem nie są wybredne.
Uszatek (czyli ten dumbo) uwielbia swoją rurę PCV, starszy jest raczej samotnikiem. Między sobą ogony potrafią mieć starcia ale krótkie - jak to w stadzie.

W razie czego proszę pisać.
Pozdrawiam

sekunda00 - Czw Maj 24, 2012 19:20

Jeszcze parę zdjęć :)





Nikt nie pomoże??? :(

sekunda00 - Pon Maj 28, 2012 19:57

Bardzo prosimy o pomoc. Jesteśmy z mężem już w podbramkowej sytuacji...
:(

freyasouris - Wto Maj 29, 2012 11:11

oj.. jakie śliczne... niech ktoś się skusi! ja sama niestety nie dam rady, mam samiczki a i warunków na kolejne dwa szczury brak :(
sekunda00 - Pią Cze 01, 2012 20:52

No śliczne są - to fakt i strasznie mi ich szkoda oddawać ale po prostu nie mam innego wyjścia.
A może ktoś by wziął ogony na DT?

szczurowata - Nie Cze 03, 2012 14:10

Skusiłabym się (zresztą jak na każde szczurki do adopcji :roll: ), ale warunków na razie ni ma, na kolejne dwie samisie :oops:
sekunda00 - Czw Cze 07, 2012 20:40

Witam.

Chłopaki trafili do runy na DT. Nadal pilnie szukamy im DS! W razie dogrania szczegółów proszę o kontakt ze mną, bądź z runą.

Ps.: runie bardzo dziękujemy za szybką pomoc!

runa - Nie Cze 17, 2012 19:31

hej
pozwoliłam sobie założyć nowy wątek chłopcom
http://forum.szczury.biz/...p=762684#762684
zachęcam do adopcji, z dnia na dzień okazują coraz więcej szczurzej miłości :mrgreen:

Kluska - Nie Cze 17, 2012 19:32

W takim razie ten zamykam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group