To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Mamusia i 8 maluszków szukają domu

stasimalgosia - Nie Maj 13, 2012 13:39
Temat postu: [Warszawa] Mamusia i 8 maluszków szukają domu
Domu stałego szuka kilkumiesięczna samiczka (sądząc po zachowaniu młodziutka ok 3-5 miesięczna) Szczurcia jest przesympatyczna i bardzo ufna. Mimo że mnie nie zna pozwala na manipulowanie w gnieździe. Niestety nie dopytałam się o jej wcześniejsze losy, (postaram się to nadrobić w najbliższym czasie) wiem jedynie że mieszkała z samczykiem w akwarium niewiele większym od słoika
mamusia


oraz jej dzieciaki

4 dziewczynki


i 4 chłopaki




Mama i dzieciaki będą do odbioru dopiero za ok. 4 tygodnie.

Szczurki są pod opieką fundacji Viva! Gryzonie
Obowiązuje podpisanie Umowy Adopcyjnej i wizyta przed adopcyjna.
Każda osoba chętna do adopcji, proszona jest o odp. na poniższą ankietę adopcyjną.
1. Czy podpiszesz umowę adopcyjną, tym samym czy jesteś osobą pełnoletnią? ( do wglądu na mejla)
2. Jak duża będzie klatka w której szczury będą mieszkały?(proszę podać wymiary klatki, najlepiej dołączyć zdjęcie) Jakie jest/będzie jej wyposażenie?
3. Jak często wybiegi, na jak długo i gdzie ?
4. Czy w razie choroby szczury będą miały opiekę wet. znającego się na jego leczeniu? ( proszę to jakoś uzasadnić. np. tak mam wet. który z powodzeniem leczy moje szczury bo pomógł tu a tu...itp, itd.)
5. Czym karmisz/będziesz karmić swoje szczury ? (proszę wymienić konkretne marki karmy, dodatki etc.)
6 Oczywiście czy szczur będzie miał towarzystwo, w jakim wieku i jakiej płci?
7. Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?
8. Na jakiej ściółce trzymasz/będziesz trzymać szczury ?
9. Czy wychodzisz/zamierzasz wychodzić na tereny otwarte, np park, las, pole ? bądź na dwór ( gdzie)?
10. Czy na czas Twojego wyjazdu szczury będą miały opiekę zaufanej osoby wiedzącej jak się nimi zajmować?

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o przesłanie odpowiedzi na powyższe pytania na pw.

stasimalgosia - Wto Maj 15, 2012 14:44

Świeża porcja zdjęć naszych lokatorów.
Mamusia cudowna istotka o wspaniałym charakterze. Wulkan energii i entuzjazmu w delikatnym i kruchym ciałku. Na wybiegu nie chodzi a podskakuje, w szale rozbudowy gniazda próbowała zaciągnąć do klatki całą kapę z kanapy. Jak tylko otwieram klatkę wyskakuję, jak na wielkiej sprężynie, prosto na ręce.



dzieciaki


dziewczynki


chłopcy

nubijka - Wto Maj 15, 2012 15:31

Wow- cudowna szczurencja biała z czarnymi oczkami....ach :) (ciekawe czy Pyl widzi...czy to nie BEW? ;) )
a maluszki.... :serducho:

Martini - Wto Maj 15, 2012 15:51

nubijka, przygladalam sie wczoraj tej szczurci na zdjęciach, ale ona chyba nie jest biała, tylko haszczeje - ale Pyla BEW-bubel tez kręci;) na razie nic jej nie mówiłam:D
majlena - Wto Maj 15, 2012 15:55

Off-Topic:
przepiękna mamusia. uwielbiam czarne oczęta. to wyjaśniały husky, myślę. na wcześniejszych zdjęciach widać szarawe plamy na grzbiecie.
Pyl, możesz już wypuścić powietrze ;)

Pyl - Wto Maj 15, 2012 15:56

Off-Topic:
Pyl wcale nie widzi tego diabelskiego jasnego samczyka, więc nic jej nie mówcie, bo się dziewczyna zapłacze...

Martini - Wto Maj 15, 2012 16:03

Pyl przecież nienawidzi samców, a poza tym niech pracuje i nie patrzy w foruma!
Ajlonka - Wto Maj 15, 2012 16:06

Ależ mnie nosi!! Chyba muszę zapełnić moją klatkę maksymalną ilością szczurów bo nawet uczyć się nie mogę przez ten dział oddam... Boże... co za piękności... niech mi ktoś wybije to z głowy bo nie wytrzymam w końcu i wezmę któregoś no!!
stasimalgosia - Śro Maj 16, 2012 10:25

Tak, mamusia to wyjasniały husky, ale taki który jest na dobrej drodze by stać się pseudoBEWem :wink:
Ale zdjęcia nie oddaja nawet w połowie jej urody. Ma wspaniałe futerko, mięciutkie i puszyste a część włosków jest znacznie dłuższa, przez co wygląda jakby była otoczona srebrną aureolą. No i te idealnie okrągłe uszka, cudo :serducho:

A maluszki to małe żarłoki, wczoraj usiłowały dziamgać moje palce :mrgreen:

Ajlonka - Śro Maj 16, 2012 10:38

A czy ewentualny transport wchodzi w grę?...
stasimalgosia - Śro Maj 16, 2012 10:42

Jak najbardziej, transport nie powinien być problemem :wink:
Ajlonka - Śro Maj 16, 2012 10:50

No dobra:P to dzisiaj to baaardzo poważnie przemyślę i przekalkuluję :)
Rureczek - Czw Maj 17, 2012 10:21

Mnie ostatnio padł szczurek, mogę więc przyjąc jednego lub dwa pod swój dach. Czy transport do Trójmiasta (najlepiej Gdyni) jest możliwy?
stasimalgosia - Pią Maj 18, 2012 10:39

Transport na terenie Polski da się na pewno załatwić, jak nie na tym forum, to na drugim albo na kocim, coś się zawsze wymyśli.
Szczurki wydajemy albo w jedno płciowych parach (i to wydaje nam się jest dla nich najlepsza opcja) albo do domów w których już są szczurki (najlepiej w podobnym wieku ale to nie konieczność), jednak najpierw trzeba wypełnić ankietę :D

Maluszki zmieniają się z dnia na dzień :) dziś nowa porcja zdjęć małych niedźwiadków.
dziewczynki



chłopcy


susurrement - Pią Maj 18, 2012 14:37

jakie cudne tłuściutkie haszczaki :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group