To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [SZCZECIN] Małe czarne rexy/velveteeny już nie szukają domku

Noxa - Wto Kwi 24, 2012 15:07
Temat postu: [SZCZECIN] Małe czarne rexy/velveteeny już nie szukają domku
Właśnie odebrałam szczurki z TEGO wątku. Chłopcy są przerażeni, siedzą ściśnięci w kącie klatki. I straszliwie nie ładnie pachną, co zapewne się zmieni jak się porządnie umyją...

Wszyscy są czarni i chyba wszyscy mają znaczenia na brzuszku, na pewno dwaj mają jasne końcówki ogonów.

Nie chcę ich teraz bardziej stresować, jak się trochę uspokoją to postaram się zrobić im zdjęcia i wstawić tutaj. Jednak nie obiecuję że będzie to dzisiaj.

EDIT:

Zdjęcia!

PAN nr1 rezerwacja Agniesha

przoduje we wszystkim, pierwszy zwiedza, pierwszy sprawdza nowe jedzonko, jest ciekawski i ruchliwy. Podchodzi do ręki, zaczepia, podgryza paznokcie.

PAN nr2
rezerwacja Agniesha

przedłużenie ogona pana pierwszego, wszędzie z nim, tuż za nim, oddzielony boi się własnego cienia, ale z braciszkiem jest dużo odważniejszy. Strasznie papuguje pierwszego pana. Zawsze śpią razem. Najlepiej gdyby poszedł do adopcji z bratem.

PAN nr3 Adoptowany- Warszawa, Kasia

Mały kombinator i rozkminiacz

PAN nr4Adoptowany, Szczecin, greenfreak

Architekt wnętrz, układa w klatce, tworzy swoje spanko. Uwielbia koszyk do którego znosi sobie chusteczki jednorazowe :wink:

lutnia - Wto Kwi 24, 2012 21:56

Mogę prosić o posta podsumowującego, bo pomieszałam się w tej historii. Ile jest szczurków do oddania? To już jest na stałe, nie przypadkiem DT?
Noxa - Wto Kwi 24, 2012 22:03

lutnia, aktualnie do oddania jest 4 chłopców, około 5 tygodniowych. Oczywiście szukają domków stałych (; Na moje oko są to velveetyny/kiepskie rexy bo futerko mają pofalowane, tak samo jak wąsiki (nie "loczki" a fale). Aktualnie są straszliwie przestraszone, więc ciężko mi cokolwiek na ich temat powiedzieć.
Tutaj można ich zobaczyć. Na razie nie chcę ich stresować większą ilością zdjęć, bo widać jak reagują.

lutnia - Wto Kwi 24, 2012 22:08

Hmm... okej, to na razie o nic nie pytam. Będę tu zaglądać.
Vaco - Wto Kwi 24, 2012 22:27

nie żeby mnie ktoś na czarnuszka namawiał pffff :P
w razie co mogę dać transport do Poznania

Noxa - Śro Kwi 25, 2012 00:32

Vaco, ja namawiam? Ale no co ty, to one tak ładnie się na Ciebie patrzą! Jednemu bardzo zależy na byciu Czternastym :lol:
morowina - Śro Kwi 25, 2012 00:41

Boskie chłopaki, chętnie bym chociaż jednego przygarnęła tylko czemu one tak daleko? ;(
mmarcioszka - Śro Kwi 25, 2012 00:42

morowina, szukaj transportu w odpowiednim dziale i adaptuj czarnucha ;)
morowina - Śro Kwi 25, 2012 00:53

szukałam... ale ale to cały kraj trzeba przejechać... :?
Vaco - Śro Kwi 25, 2012 01:05

E tam, ze Szczecina do Warszawy a z Warszawy do Lublina :P
morowina - Śro Kwi 25, 2012 01:22

no tak ale to wraz problem bo musiałabym znaleźć mu DT w Warszawie i do tego taki który by mi go później podrzucił do pociągu... może znacie taką dobrą dusze? :D
Kasia_89 - Śro Kwi 25, 2012 08:54

Jakie śliczne *_* Ja chcę ale Szczecin tak daleko! Jakie niuniusie słodkie, pokręcone *_*
morowina - Śro Kwi 25, 2012 10:53

Kasia_89, to co szukamy transportu?

Ja była bym chętna na jednego z chłopaków, o ile znajdzie się transport.

natkapatka - Śro Kwi 25, 2012 11:13

Dziewczyny brać i to parami, bedzie im raźniej i szybciej się do nowego stadka przyzwyczają.
Są bardzo przystojni :serducho:

Noxa - Śro Kwi 25, 2012 11:48

morowina, Szczecin-Wawa może być i pod koniec tygodnia jakoś ];-> Tylko DT im załatw (;

A i poprosiłabym wszystkich chętnych o nadesłanie na PW ankiety przed adopcyjnej z odpowiedzią na standardowe pytania:
1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną?
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group