To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Oddam szczurkę [Wrocław]

podli87 - Wto Mar 20, 2012 15:48
Temat postu: Oddam szczurkę [Wrocław]
Witam,

Niestety chęć posiadania stadka szczurasów w moim przypadku będzie raczej niemożliwa;/ Muszę oddać szczurkę z powodu nasilającej się alergii (przez co również ciągle odkładałem przygarnięcie drugiego). Przez 5 miesięcy było względnie lecz na dzień dzisiejszy praktycznie nie mogę mieć kontaktu z ogonkiem. A ciągle branie tabletek na dłuższą metę raczej nie jest wskazane... ;/ Vega ma 6-7miesięcy u mnie zamieszkuje 5miesięcy. Jest bardzo spokojna, raczej lekko wstydliwa, bardzo lubi przebywać na rękach oraz wychodzić na małe przechadzki po pokoju.

Tel: 503561171 gg:6269874

Oto foto:









Mogę sprzedać klatkę (dł. 70cm, szer. 40cm wys. 80cm) z całym wyposażeniem plus pół worka żarełka oraz 1,5 wora 10L żwirku. Wyposażenie: Lakierowane półeczki oraz przejścia (więc nie ma problemu z ich higieną), duży domek, kuwetka, drabinka (również polakierowana), miseczka, poidełko, 3 leżaki wielkie (jednego nie ma na foto ponieważ jest w praniu), dorobione dolne drzwiczki , wszystko praktycznie w idealnym stanie. Myślę ze 100zł to optymalna cena.

Foto:



Ebia - Wto Mar 20, 2012 21:02

Jejku, jaka śliczna :serducho:
Czy to jest silver agouti ?

I co oznacza "wstydliwa"?

Karena - Wto Mar 20, 2012 21:05

podli87, zmień załączniki na miniatury proszę.
jestemola - Śro Mar 21, 2012 07:34

Śliczna, ale nie mogę mieć więcej.... :(
podli87 - Czw Mar 22, 2012 15:04

Szczurka znalazła szczęśliwy domek we Wrocławiu ogłoszenie nieaktualne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group