To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - [Warszawa] Szczur Dumbo Pilne

Kelpie - Pon Mar 12, 2012 15:26
Temat postu: [Warszawa] Szczur Dumbo Pilne
Witam
Znalazłam na jednej ze stron z ogłoszeniami takie oto:

Cytat:
Oddam za darmo w dobre ręce 8 miesięcznego szczura DUMBO (samiec).Nie na przysmak dla węży!!!! Bardzo PILNE. NIE WYSYLAM.


Nie wiem czy właściciel pozbył się już ogonka, mimo to postanowiłam podesłać zdjęcie tutaj.
Pan Robert jest z Warszawy, a jego szczuras wygląda (dla takiego laika jak ja) niby na dwukolorowego ale i na schorowanego? :roll:

zdjęcie ogonka:



Jeśli popełniłam jakikolwiek błąd proszę Moderatorów o poprawienie mnie :mrgreen:

fraisee - Pon Mar 12, 2012 17:19

Że niby on ma 8 miesięcy? Maleństwo.
Kelpie - Pon Mar 12, 2012 17:27

Ano niby ma. Ciekawa jestem czy zdjęcie stare, czy rzeczywiście taki maluch.
fraisee - Pon Mar 12, 2012 17:46

Mój Frugo ma 3 miesiące i jest dwa razy większy od niego. Jeju, malusi on jest i tak marnie wygląda. A wiadomo jaka jest przyczyna oddania malucha?
Kelpie - Pon Mar 12, 2012 17:48

Nie jest wiadoma niestety. Całą informację/treść ogłoszenia wkleiłam tutaj, linka nie wrzucę bo nie wolno, będzie CIACH :wink:
fraisee - Pon Mar 12, 2012 17:59

Tak w sumie patrze na niego i twierdze, że jest śliczny.
efix - Pon Mar 12, 2012 18:01

A czy ktoś w ogóle dzwonił do Pana Roberta?
Kelpie - Pon Mar 12, 2012 18:02

Jest! I nieziemsko mi się podoba, ale dwie sprawy: nie wysyła, daleko mieszka, no i ojciec by mnie chyba wywalił z domu bo i tak już mam dwa dodatkowe ogony na DT. Jakie to niesprawiedliwe! ;(
Kelpie - Pon Mar 12, 2012 18:05

efix, nie dzwoniłam. Nie wiedziałam od czego zacząć, czy wydzwaniać do gościa choć "nie jestem zainteresowana", dlatego aby zrobić cokolwiek postanowiłam wrzucić to tutaj, żeby ktoś kto przygarnąłby maluszka skontaktował się z tym Panem.

Off-Topic:
Przepraszam za dwie wiadomości ups! :shock:

Kasik - Pon Mar 12, 2012 18:11

Kelpie, a czy uzgadniałaś z tym panem, że wrzucisz tu jego ogłoszenie?
Kelpie - Pon Mar 12, 2012 18:18

Być może jestem niemądra, ale doszłam do wniosku, że skoro nie wrzucam tu linka, danych kontaktowych etc, to tylko wysyłam sygnał, że takie ogłoszenie znajduje się w sieci i równie dobrze każdy mógł je na necie znaleźć. Wybroniłam się? :mrgreen:
majlena - Pon Mar 12, 2012 18:34

Kelpie napisał/a:
Być może jestem niemądra, ale doszłam do wniosku, że skoro nie wrzucam tu linka, danych kontaktowych etc, to tylko wysyłam sygnał, że takie ogłoszenie znajduje się w sieci i równie dobrze każdy mógł je na necie znaleźć. Wybroniłam się? :mrgreen:

tylko po co? po co tak kombinować? nie lepiej by było poinformować właściciela i pomóc mu, skoro już chcesz pomagać? ktoś się napali na maluch, a potem wyjdzie kicha, zero kontaktu albo nieaktualne informacje... według mnie ten sposób jest bez sensu. ale i tak życzę powodzenia :)
edit: może nie bez sensu, ale nie do końca tak, jak powinno być...

fraisee - Pon Mar 12, 2012 18:39

możesz dać tutaj jego numer telefonu. :)
EDIT. dziewczyna dobrze zrobiła, że zamieściła tutaj taką informacje. Nikt nie musi się na niego od razu napalać, bez przesady. Są tu ludzie, którzy chcą mu pomóc.

Kelpie - Pon Mar 12, 2012 18:42

majlena, zapewne masz rację. Postaram się z nim jak najszybciej skontaktować w takim razie.
fraisee - Pon Mar 12, 2012 18:45

Kelpie Jeśli Pan Robert jest z Warszawy to daj znać tutaj co i jak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group