To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Szczurki dumbo do oddania [Warszawa]

Cegriiz - Sob Mar 10, 2012 21:19
Temat postu: Szczurki dumbo do oddania [Warszawa]
Prawdopodobnie będę miała w poniedziałek szczurki u siebie. Szczurki pochodzą z tego ogłoszenia: http://warszawa.gumtree.p...QAdIdZ361759191

Zostało w tej chwili 4 chłopaków i dwie dziewczyny. Nie do końca wiem, czy przypadkiem u mnie wszystkie nie wylądują, więc prosiłabym kogoś aby przyjął 4 panów przynajmniej na dom tymczasowy lub na szybką rezerwację i odbiór. Na wysyłce się nie wyznaję, więc jakby adoptujący był z Warszawy, albo potrafił załatwić transport.

Panowie to 3 albinosy i jeden aguti.

EDIT :Panny jednak mają domki. Jedna ląduje u mnie na DS, a druga zostaje dla towarzystwa mamusi.

EDIT: Dwóch panów jednak.

furburger - Nie Mar 11, 2012 09:35

Cegriiz, chyba chodzi o smeg bo w swoim temacie podobną wiadomość napisała :P
Cegriiz - Nie Mar 11, 2012 09:47

O... to zaraz spojrzę ;) Może jednak mnie z samcolów uwolni. A Pan niestety mi żadnych namiarów na ową drugą forumowiczkę nie chce dać ;) Będzie się z nią dzisiaj też kontaktował.
furburger - Nie Mar 11, 2012 09:52

ups pomyłka to nie smeg tylko nubijka :D
http://forum.szczury.biz/...11573&start=165

Cegriiz - Nie Mar 11, 2012 09:56

Ha! Dzięki :) Bo włąśnie u smeg nie mogłam znaleźć :) a nubijka faktycznie. Tylko u niej są 2 albinosy, aguciak i czarnobiały ;)

Napiszę zaraz do niej pw ;)
furburger, dzięki że zwróciłaś mi uwagę, bo bym tak przez Pana Roberta się dobijała ;)

furburger - Nie Mar 11, 2012 10:04

Cegriiz, nie ma za co :)
Cegriiz - Nie Mar 11, 2012 10:25

No i jednak zostają sami panowie. Dziewczynka jedna idzie do mnie. A drugą sobie Pan Robert zostawia.

Czyli nadal aktualni są 4 chłopcy.

malvaaa - Nie Mar 11, 2012 11:57

a można prosić zdjęcie tego pana czarnego z białym brzuszkiem?
czy o panów pytać na wątku lub pw nubijki?

Cegriiz - Nie Mar 11, 2012 12:27

malvaaa, czarny pan z białym brzuszkiem, to samica która zostaje u właściciela. Do oddania są panowie: 3 albinoski oraz 1 aguti.
malvaaa - Nie Mar 11, 2012 12:34

aaa to przepraszam... zmyliło mnie to co napisała nubijka:
,,Na dniach szykują się u mnie dumbiątka do adopcji ;) (4 chłopaków- 2 albinoski, 1 aguciak i 1 czarny z białym brzuszkiem, a co do dziewuszek- jeśli będą to dwie- ale koloru nie znam..)''

a jakiekolwiek zdjęcia są Panów? czy dopiero jak trafią do dt to będą?

Cegriiz - Nie Mar 11, 2012 12:42

Pewnie dopiero jak trafią na dt. Są zdjęcia jak były małe w ogłoszeniu na Gumtree: http://warszawa.gumtree.p...?AdId=362131195

No i jeszcze musi mi nubijka odpisać, bo chyba jeszcze nie wie, o tym wątku na Alloszczurze. Nie chcę zbytnio rozporządzać, jeśli by panowie trafili do niej na DT :oops:

nubijka - Nie Mar 11, 2012 15:15

malvaaa napisał/a:
aaa to przepraszam... zmyliło mnie to co napisała nubijka:
,,Na dniach szykują się u mnie dumbiątka do adopcji ;) (4 chłopaków- 2 albinoski, 1 aguciak i 1 czarny z białym brzuszkiem, a co do dziewuszek- jeśli będą to dwie- ale koloru nie znam..)''

a jakiekolwiek zdjęcia są Panów? czy dopiero jak trafią do dt to będą?


Z rozmowy telefonicznej dowiedziałam się o takich kolorach chłopaków :?
Zdjęcia będą jak (...o ile....) dzieciaki będą u nas, bo obecny właściciel nie ma możliwości zrobienia zdjęć.

jancia - Nie Mar 11, 2012 16:06

Cegriiz, Nie chce mi wysłać wiadomości do Ciebie w sprawie szczurka aguti. Napisałam do Ciebie info na facebooku.
Cegriiz - Nie Mar 11, 2012 16:27

Przyjęłam wiadomość na PW na Allo ;)

Później Twoją kandydaturę przekażę nubijce ;)

jancia - Nie Mar 11, 2012 17:50

Cegriiz, To czekam i mocno trzymam kciukasy, że agutek trafi do nas :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group