To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Psy zaprzęgowe do adopcji

Journey - Nie Mar 04, 2012 14:41
Temat postu: Psy zaprzęgowe do adopcji
Szukamy dobrych i odpowiedzialnych domów stałych dla 12 dorosłych psów i 8 szczeniąt.

Zdjęcia szczeniąt:

1 pies szaro-biały (1,4 kg)


2 pies czarno-biały (1,9 kg) - wstępnie zarezerwowany


3 pies biały (2,2 kg) - wstępnie zarezerwowany


4 suczka złoto-biała (1,0 kg)


5 suczka złoto-biała (1,2 kg)


6 suczka biała (1,3 kg)


7 suczka biała (1,5 kg) - wstępnie zarezerwowana


8 suczka szaro-biała (1,4 kg)


Te szczenięta mają już nowe domy.

Nashi - Nie Mar 04, 2012 18:33

Off-Topic:
Ja teraz wrzucam przez tę stronę, wydaje się sensowna. http://naforum.zapodaj.net/

Karena - Nie Mar 04, 2012 19:12

Zmieniłam załączniki na miniatury oraz wydzieliłam do odpowiedniego działu.


Gdzie obecnie się znajdują psy? w Warszawie?
Może coś więcej jesteś w stanie o nich napisać?
;)

Nakasha - Nie Mar 04, 2012 20:34

Journey, czy można liczyć na zdjęcia dorosłych psów?
Journey - Wto Mar 06, 2012 22:57

Dziękuję za przeniesienie wiadomości.
Szczenięta i ich matka są u mnie (mazowieckie). Wszystkie będą do adopcji. Szukam teraz transportu dla drugiej dorosłej suczki z okolic Trójmiasta do Warszawy.
11 dorosłych psów odebranych przez OTOZ ANIMALS z Drawska jest ulokowanych w kilku domach tymczasowych. 2 z nich na pewno będą do adopcji. Sytuacja pozostałych wyklaruje się na dniach po rozmowach z hodowcami.
W chwili obecnej na 100% do adopcji jest 8 szczeniąt i 4 dorosłe siberian husky (dwie sunie i dwa psy - wszystkie rodowodowe).
Oczywiście będę sukcesywnie wstawiać informacje i zdjęcia. Postaram się o pierwsze już jutro.

Karena - Nie Mar 11, 2012 16:16

Journey, rodowodowe?
w dalszym ciągu czekamy na zdjęcia ;)

Journey - Nie Mar 11, 2012 20:56

Szczenięta bez rodowodów. Nadal szukamy zaufanych i odpowiedzialnych domów dla kilku z nich. Dorosłe psy są z rod.
Na razie krótko przedstawię dorosłe husky : 1 samiec rudo-biały ok 3 lat przyjacielski i posłuszny ale nieco dominujący wobec innych samców, 1 samiec rudo-biały ok 2 lat towarzyski i uległy, 1 suka szaro-biała ok 5 lat grzeczna i spokojna, 1 suka czarno-biała ok 3 lat grzeczna i posłuszna, 1 suka szaro-biała ok 2 lat spokojna i przyjacielska. Wszystkie mniej lub więcej, ale miały okazję biegać w zaprzęgu.
Psów jest więcej. Niedługo wstawię pozostałe informacje. Obecnie zbieram zdjęcia wszystkich zwierząt. Jak tylko się z tym uporam - wrzucę.
PILNIE POTRZEBUJĘ TEŻ DOMU TYMCZASOWEGO DLA DWÓCH-TRZECH SZCZENIĄT, BO POPRZEDNI SIĘ ''WYKRUSZYŁ''.....

Journey - Pon Mar 19, 2012 12:08

Przepraszam, ale nie chce mi się zmniejszać wszystkich zdjęć, by móc je wstawić na forum :oops:
Tutaj są wszystkie dorosłe psy do adopcji: http://www.takuna.eu/dorosle-psy-z-interwencji/

mmarcioszka - Śro Mar 21, 2012 21:29

Journey, czy są jeszcze wolne szczeniaki? Byłabym wstępnie bardzo zainteresowana szarą suczką 8, ewentualnie rudą 4/5. Od kiedy są do odbioru? Mam mnóstwo pytań, ale piszę z komórki... A masz może czas się jako spotkać? Chętnie bym Cię osobiscie o wszystko wypytała. Jutro jak dorw komputer wysmaruję Ci pm ;)
Journey - Śro Mar 21, 2012 21:53

Już wysyłam Ci pw :) Mamy jeszcze szczeniorka.
Journey - Pon Kwi 02, 2012 15:58

Do adopcji jest jeszcze kilka dorosłych psów i jedno szczenię.
Poza tym dziś dostałam informację i szukam domu dla młodej suczki rasy Alaskan Malamute. Sunia rodowodowa, do oddania za darmo, tylko w b. kochające ręce. Warunek - sterylizacja.

mmarcioszka - Pon Kwi 02, 2012 15:59

Journey, który szczeniak został?
Journey - Pon Kwi 02, 2012 16:00

Biała dziewczynka, o której wcześniej rozmawiałyśmy :)
mmarcioszka - Pon Kwi 02, 2012 16:01

Kurczę, mama jest nieugięta co do koloru :roll:

Mogę tylko kciukać za domki :kciuki:

Nakasha - Pon Kwi 02, 2012 16:20

Journey, w jakim wieku jest suczka malamut? Ma jakieś problemy z zachowaniem?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group