To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - Trójka małych słodziaków Szczecin

Quba98 - Sob Lut 04, 2012 22:28
Temat postu: Trójka małych słodziaków Szczecin
Mam do oddania trzy szczurki czarne samczyka i samiczke i jeszcze beżowa samiczka jutro dam zdjęcie bo dziś już nie, ale mam stare jak miały 18 dni(teraz mają 5 tygodni)Dobrze by było jakby zainteresowani napisali do jutra do 14.00 bo wtedy jade z Choszczna do Szczecina na tydzień i ewentualnie bym je wzia no to na tyle a fotki






Martini - Sob Lut 04, 2012 22:37

Quba98, a czy Ty je trzymasz razem...? To znaczy samce i samice?
nubijka - Nie Lut 05, 2012 07:07

Beżowa samiczka i czarna lalunia :serducho: dlaczego tak daleko? ;(
Quba98 - Nie Lut 05, 2012 11:38

No iestety tak bywa :(
Wampiwor - Nie Lut 05, 2012 11:50

Quba98, odpowiedz na pytanie: czy trzymasz szczury obu płci razem?
Jeżdżę na trasie Szczecin - Poznań, najbliższy termin to prawdopodobnie sobota, mogę je zabrać, jeśli znajdą dom.

ol. - Nie Lut 05, 2012 12:10

z tego co wiem dziś maluchy sa rozdzielane, samczyki pojadą do mnie, z czego jeden na DT, no chyba że przez najbliższy tydzień znajdzie dom

Wampiwor jaką trasą jedziesz do Poznania - nie zahaczasz przypadkiem o Chodzież, Piłę ?
a jeśli nie to o której w sobotę byłabyś w Poznaniu ?


i może nubijka jeszcze się zdecyduje na dziewczynki, z Poznania do Warszawy o transport już nietrudno ;)

Wampiwor - Nie Lut 05, 2012 12:30

ol., nie zahaczam, ale do Chodzieży (ew. z Chodzieży, ale to jutro/pojutrze) mogę spróbować zorganizować transport, jeśli naprawdę trzeba będzie. Najlepiej za koszt biletu wtedy, bo to nie ja jeżdżę na tej trasie.

W sobotę raczej wieczorem, ale w Poznaniu spokojnie mogę jedną noc przetrzymać szczurki u siebie, ewentualnie wysłać je konduktorką w niedzielę :)

ol. - Nie Lut 05, 2012 12:37

Wampiwor PW, żeby nie śmiecić w wątku :)
Noxa - Nie Lut 05, 2012 17:04

dzieciaki niedługo będą u mnie, chłopcy zostaną na DT do czasu transportu do ol.
(Zastanawiam się czynie jeden nie zostanie na DS w sumie, ale ciii :roll: )
Dziewczyny pójdą na DT do greenfeak.

wiec jak ktoś zainteresowany to zgłaszać się do nas (;

nubijka - Nie Lut 05, 2012 17:10

dobra, poproszę zdjęcia beżynki i czarnulek...no i w ogóle ile jest babeczek? cały czas myślę- (ale nie obiecuję) rozum, czy serce ...:/
Noxa - Nie Lut 05, 2012 17:21

2, któraś z bezowych (nie mam pojęcia która) i czarna. przynajmniej taka była mowa wcześniej, bo 2 miały zostać z matka. Jak tylko greenfreak do mnie dotrze (bo właśnie pojechała po maluchy) to wszystkie przejda przegląd i będą obfociane (;
nubijka - Nie Lut 05, 2012 17:29

ok :)
Wampiwor - Nie Lut 05, 2012 17:46

nubijka, no i pamiętaj, że w razie czego, transport do Poznania już masz :)
Quba98 - Nie Lut 05, 2012 19:37

Szczury oddane godzine temu nie miałem czasu napisać :)
Mai-ah - Nie Lut 05, 2012 21:13

greenfreak, Noxa jak mniemam rozmawiałyśmy o dziewczynce z tego wątku? No to przyjdzie mi mieć niezłą elektrownię w domu, żywioł x 3 :) Potwierdzam chęć adopcji. Wpaść i się pokazać możecie w dowolny dzień od 17:15, ale małą mogę na stałe wziąć w piątek, bo mi Rati jeszcze uszami trzęsie i profilaktycznie do piątku mam jej nie sprawiać towarzyszki. Po odejściu Zuzanny wolę dmuchać na zimne....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group