To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Archiwum - WARSZAWA- malutkie i duże DUMBO do adopcji

nubijka - Pią Gru 09, 2011 06:21
Temat postu: WARSZAWA- malutkie i duże DUMBO do adopcji
szczurki są m.in. takie :)



Uploaded with ImageShack.us

ZDJĘCIA NA 3 STRONIE- DUUUŻO ZDJĘĆ :)

W weekend odbieram małe dumbosie- 3 samce i 2 samice.
Samice są podobno koloru jedna ciemnoszarego, druga czarna, a samce 1 szary i 2 bury

edite:
Szczurki odebrane- są więc:
- 2 samiczki dumbo- urodzone 1 listopada (jasna-szara- bez końcówki ogonka i czarna)do adopcji tylko razem (najlepiej z mamą- ale moga być też bez niej)
- 3 samczyków dumbo ur. 1 listopada (2xagouti i jasno-szary) jeden agouti REZERWACJA
- mamusia dumbo agouti- ma ok 6 miesiecy (może się mylę)
- tatuś dumbo agouti- ma ok 6 miesięcy (może się mylę)
- 2 dorosłe rexy- czarny dumbo u BIEDRONKI i jasno-szary standard- u OLI


Wymagana ankieta na moje PW- w sprawie dziewczyn, a na PW Biedronki w sprawie facetów:
1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Podaj wymiary i w miarę możliwości wyślij zdjęcie.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jak wygląda bezpieczeństwo szczurów względem innych zwierząt?
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgadasz się na wizytę przedadopcyjną?
11. Czy jesteś osobą pełnoletnią? Jeżeli nie, czy masz zgodę rodziców?
12. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? [wymagane!]

sue28 - Pią Gru 09, 2011 11:06
Temat postu: :(
Szkoda, że nie mieszkasz bliżej Gdańska bo chętnie przygarnęłabym jednego samca:(
Martuha - Pią Gru 09, 2011 18:46

sue28, transportu można poszukać zarówno tu,jak i na innych forach,istnieje też coś takiego jak przesyłka konduktorska ;)
nubijka - Pią Gru 09, 2011 20:59

transport tak- wiele razy podrzucałam zwierzaka komuś na dworzec, kto z kolei przekazywał go nowemu włascicielowi w mieście docelowym lub innemu pośrednikowi...ale przesyłka konduktorska? ...nie będę ryzykować życia czy zdrowia szczura (niedawno jeden ze szczurków dziewczyny z forum- nie przeżył podróży, bo ktos położył paczkę za blisko grzejnika..)
Nakasha - Sob Gru 10, 2011 01:24

nubijka, wysyłałam i odbierałam dziesiątki szczurów konduktorką, paczki jadą na siedzeniu u konduktora lub na górze na półce - nic im się nie dzieje. Tylko trzeba odpowiednio zapakować szczura i wiadomo, nie wysyłać gdy są ekstremalne temp. ;)
wushu - Sob Gru 10, 2011 05:26

Na grzejniku nawet w zimie są ekstremalne warunki...
nubijka - Sob Gru 10, 2011 06:14

mimo wszystko- skoro zdarzają się takie historie, ja nie ryzykuję życiem zwierząt
Noxa - Sob Gru 10, 2011 12:09

A ile mają ogonki? W w sumie to szukam chłopka dla moich poczwarek kochanych i marzy mi się dumbolec.
Oczywiście odpowiem na wszelkie pytania, zgadzam się na wizytę przed adopcyjną, i na podpisanie umowy (; No i z niecierpliwością czekam na zdjęcia :D

nubijka - Sob Gru 10, 2011 15:25

informacja z ostatniej chwili- razem z maluchami- przywiozę do Wawy ich rodziców. Wszystkie to podobno dumbole. A może jest ktoś z Lublina, kto byłby zainteresowany? oferta ważna do jutra, bo o ok 15 jedziemy do Wawy.
To sa zdjecia młodych, które dostałam od osoby oddającej je:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Martini - Sob Gru 10, 2011 15:59

:serducho:
wuwuna - Sob Gru 10, 2011 16:04

Maluchy mają już 4 tygodnie? jak tak należy je oddzielić płciami.
nubijka - Sob Gru 10, 2011 16:32

wuwuniu- priorytetem jest zabranie ich od obecnych właścicieli...i co najważniejsze- odebranie szczurzych rodziców, żeby ich dalej nie rozmnazali- a dopiero potem rozdzielić. Nie wiem w jakim stanie bedzie mamusia młodych (czy nie jest w ciąży), bo watpie, żeby byla trzymana osobno..
Idealnie by było, gdyby znalazł się ktoś z Lublina i wziął by samca i ewentualnie jednego malucha, bo mam jeden transporter

lorelei - Sob Gru 10, 2011 16:36

Nubijka, jeśli potrzebujesz, to ja mam jeden duży transporter, mogę Ci pożyczyć na ten transport.
Noxa - Sob Gru 10, 2011 16:43

Właśnie się zakochałam :serducho: szary (to pan, ptawda?) jest przepiękny. Zdecydowanie jestem nim bardzo zainteresowana :roll:
nubijka - Sob Gru 10, 2011 16:44

charlotte- dziękuję bardzo za chęci :) ale domyślam się, że jestes teraz w Wawie? a ja potrzebuję pomocy w Lublinie.
Problem w tym, że ja wzięłam mały (w domu mam 4 różnego rozmiaru), bo nie zabrałabym się z 2 psami i dużym transporterem, no i miałam zabrać same maluszki- a tu- na miejscu udało sie namówić do oddania wszystkich- tzn małych i dużych, a wolałabym oddzielić tatusia od mamusi i córeczek

Noxa- nie jestem pewna- jutro Ci powiem ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group